Staňte sa distribútorom JONIEC®

Kladieme dôraz na neustály rozvoj, a preto naďalej rozširujeme sieť našich partnerov. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou prosperujúceho trhu s betónovým oplotením.

Špičková kvalita

Pri výrobe našich produktov používame najlepšie materiály a moderné technológie.

Účinný marketing

Účinnou propagáciou našich výrobkov oslovujeme širokú škálu zákazníkov.

Rozpoznateľná značka už 30 rokov

Dlhoročné skúsenosti nám umožnili stať sa lídrom na trhu v oblasti betónového oplotenia.

Veľkoobjemový marketing

Náš rozvinutý marketing zahŕňa oblasti odbornej tlače, odborných portálov a sociálnych médií, kde sa môžeme pochváliť 45 000 sledovateľmi na Facebooku a 2 800 na Instagrame. Podporujeme aj našich distribútorov s dôrazom na rozvoj ich marketingu. Poskytujeme im správne materiály a nástroje na účinnú propagáciu našich výrobkov.

Požadované produkty

Spoločnosť JONIEC®, ktorá má viac ako 30 rokov skúseností s výrobou betónových plotov a prvkov drobnej záhradnej architektúry, je nesporným lídrom na konkurenčnom poľskom a východoeurópskom trhu. Vždy sa snažíme zavádzať do výroby inovatívne návrhy pri zachovaní vysokých štandardov kvality. Naša ponuka zahŕňa rôzne výrobky, ako sú delené ploty, modulárne betónové ploty, prefabrikované základy, gazóny, palisády a fasádne bloky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy a požiadavky. Optimalizáciou výroby udržiavame trvalo vysokú kvalitu našich výrobkov. Sme pripravení naďalej hľadať inovatívne riešenia a starať sa o našich zákazníkov aj obchodných partnerov.

Hovorme o spolupráci


Odoslať správu * povinné pole
* povinné pole
* povinné pole
* povinné pole
Zavolajte nám 18 332 53 90 / 602 539 182
Napíšte nám joniec@joniec.pl