Spoznajte nás lepšie!

Spoločnosť JONIEC® je popredným poľským výrobcom betónových plotov a prvkov drobnej záhradnej architektúry. Začiatky našej činnosti siahajú do 80. rokov minulého storočia, keď sme pod značkou JONIEC® začali vyrábať štiepané fasádne dosky.

Posledných 30 rokov vyvíjame vlastné inovatívne návrhy a zavádzame ich do výroby s hlavným dôrazom na inováciu a modernosť. Tento čas nám umožnil plne sa špecializovať na výrobu výrobkov, ako sú: štiepané ploty, modulárne betónové ploty, prefabrikované základy, gazóny, palisády, fasádne tvárnice. Všetky naše výrobky spĺňajú normy a požiadavky potrebné na udržanie vedúceho postavenia na mimoriadne konkurenčnom a náročnom poľskom a európskom trhu. Neustále hľadáme nové, efektívne a inovatívne riešenia. Vďaka optimalizácii výroby získavame výrobky trvalo vysokej kvality. Dbáme na udržiavanie najvyšších možných štandardov vo výrobe aj v oblasti služieb zákazníkom.

Spoločnosť JONIEC® vás pozýva na spoluprácu.

Joniec Sahara Run

Joniec Sahara Run - jedinečná výzva, ktorá sa zrodila v mysliach nadšencov cestovania, bushcraftu, športu a prekračovania hraníc. Expedíciu, plánovanú na február 2020, bohužiaľ prekazila epidémia pandémie. Pred necelým mesiacom bol nerealizovaný projekt vytiahnutý zo zásuvky a opäť hodený na stôl.